ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Світове золото: дніпропетровський фехтувальник Богдан Нікішин виграв на передолімпійському тижні в Ріо
Версія для друку Написати листа
35-річний дніпропетровський шпажист Богдан Нікішин здобув одну з найяскравіших перемог у своїй кар'єрі. На передолімпійському тижні в Ріо спортсмен виграв золото в особистій першості. Наш земляк уперше переміг у змаганнях такого рівня. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

За підсумками Кубку Світу-2016 спортсмен обласної школи вищої спортивної майстерності Богдан Нікішин став переможцем в особистому заліку і срібним призером у команді.

На шляху до медалей досвідчений український фехтувальник обіграв двох чемпіонів світу – французів Готьє Грум’є і Даніеля Жерена. У півфіналі з рахунком 14:11 він обійшов призера чемпіонату світу корейця.

У фіналі Богдан Нікішин зустрівся з чотириразовим чемпіоном Європи, швейцарцем Бенджаміном Штеффеном. Протягом усього бою українець займав лідируючу позицію. ЇЇ дніпропетровець зумів зберегти до кінця поєдинку, завершивши зустріч з рахунком 15:13.

Для Нікішина, якому у кінці травня виповниться 36, це перший успіх на турнірах статусу Гран-Прі.

Цьогоріч Богдан Нікішин став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Герої спортивного року». На сьогодні дніпропетровський шпажист посідає у світовому рейтингу п’яте місце.

Сподіваємося, що спортсмен повторить свій «золотий укол» у серпні на XXXI Олімпійських Іграх-2016.

У Греції вже запалили олімпійський вогонь. 27 квітня полум'я перейде до Бразилії і опісля подорожуватиме країною-господинею цьогорічної Олімпіади.

Фінальний бій із швейцарцем. Результат – "золото" в особистій першості.

Дніпропетровець Богдан Нікішин здобув одну з найяскравіших перемог у своїй кар'єрі.

Дніпропетровський шпажист посідає п’яте місце у світовому рейтингу.