www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Презентація творчості директора Новомосковської централізованої районної бібліотечної системи Селіхової Ю.М.
Версія для друку Написати листа

Зустріч з новою книгою – подія, зустріч з її автором – це свято.
Подією і справжнім святом не лише для жителів м. Перещепине, а й для всього району стала презентація творчості Юлії Миронівни Селіхової, директора Новомосковської централізованої районної бібліотечної системи, почесного жителя м. Перещепине, члена виконкому міської ради.
Саме у Всесвітній день поезії відбулося знайомство з творчою особистістю, людиною, яка вміє так глибоко осягнути Слово, поставити свою Музу на служіння ідеалам Добра, Краси, Справедливості.
Працівники районних бібліотек для дорослих та дітей спільно з педагогічним та учнівським колективами Перещепинської ЗОШ № 1 (директор ЗОШ Т. Г. Малиновська) потурбувались про те, щоб якомога повніше представити різнопланову поезію Ю. М. Селіхової, розкрити її журналістський талант, презентувавши поетичну збірку «Автограф» та літературно-художній нарис «Пам’ять, Відданість, Любов…» під загальною назвою «Його Величність Слово…».
Поезії Юлії Миронівни з перших слів припали до душі слухачам, бо в них поетеса розкриває скарби свого серця, в яких – любов до України, отчої домівки, пошук істини, сенсу життя.
З успіхом дебютувала пісня «Жоржини» та «Первоцвіти» на слова Юлії Миронівни, музику до яких написав композитор С. Нємченко.
Цей день був багатий на теплі і щирі слова, квіти та добрі побажання для Юлії Миронівни. Її вітав депутат Дніпропетровської обласної ради Ю. В. Мазан, який відзначив її високий професіоналізм та поетичний талант, вручивши ювілейний Пам’ятний знак голови обласної ради за особливий внесок у розвиток Дніпропетровської області.
Начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Новомосковської РДА В. А. Савченко побажала Юлії Миронівні здоров’я, оптимізму, нових творчих злетів та вручила Подяку від виконуючого обов’язки голови Новомосковської РДА О. Ю. Чечеленка.
Її вітали друзі, колеги по роботі і співпраці, шанувальники поетичного слова та бажали творчої наснаги та всіх земних щедрот.
Святкового настрою присутнім додали виступи хореографічного колективу «Водограй» (керівник Є. Чухліб), вокального колективу «Співаночки» (керівник С. Власенко), вокального ансамблю КСЦ «Королівський», аматорів сцени районного Будинку культури та читців молодшої групи учнів, які артистично представили цикл дитячих віршів.
Знайомство з поезією Юлії Миронівни Селіхової було для присутніх, яких ледь вмістила велика актова зала школи, тим ковтком свіжого повітря, краплиною чистої води, тим окрайцем запашного хліба, що змогли наситити душу, подарували насолоду та відраду серцю.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор